Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Location
he: מיקום

en: Language code
he: קוד השפה
