Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Location
hu: Helyszín

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Genres
hu: Műfajok
