Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Location
ne: स्थान

en: Language code
ne: भाषा संकेत
