Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Name
sl: Ime

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Location
sl: Mesto

en: Language code
sl: Koda jezika
