Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Access
ur: رسائی

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
