Views Google News (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Documentation
vi: Tài liệu

en: - None -
vi: - Không -

en: Name
vi: Tên

en: Access
vi: Truy cập

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Location
vi: Vị trí

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
