Views Google News (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Documentation
gl: Documentación

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Access
gl: Acceso

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Location
gl: Localización

en: Language code
gl: Código do idioma
