Views Google News (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: Access
is: Aðgangur

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Location
is: Staðsetning

en: Language code
is: Tungumálskóði
