Views Google News (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: - None -
ja: - なし -

en: Name
ja: 名前

en: Access
ja: アクセス

en: Keywords
ja: キーワード

en: Location
ja: 場所

en: Language code
ja: 言語コード
