Views Google News (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Access
lt: Priėjimas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Location
lt: Vieta

en: Language code
lt: Kalbos kodas
