Views Google News (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Access
ps: لاس رسی

en: Keywords
ps: آرويىونې
