Views Google News (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Access
sv: Åtkomst

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Location
sv: Plats

en: Language code
sv: Språkkod
