Views Google News (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Location
af: Ligging

en: Language code
af: Taalkode
