Views Google News (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Access
ar: الوصول

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Location
ar: الموضع

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول
