Views Google News (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Access
be: Доступ

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб
