Views Google News (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Location
bg: Местоположение

en: Language code
bg: Код на език
