Views Google News (8.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Access
eo: Atingo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Location
eo: Loko

en: Language code
eo: Lingva kodo
