Views Google News (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Documentation
es: Documentación

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Name
es: Nombre

en: Access
es: Acceso

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Location
es: Ubicación

en: Language code
es: Código de idioma

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Publication date
es: Fecha de publicación
