Views Google News (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Access
eu: Atzipena

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
