Views Google News (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Name
it: Nome

en: Access
it: Accesso

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Location
it: Posizione

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
