Views Google News (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Access
jv: Akses

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Location
jv: Lokasi

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: About
jv: Ngenani
