Views Google News (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី
