Views Google News (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Documentation
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
