Views Google News (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Access
lv: Piekļuve

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
