Views Google News (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Documentation
ml: ഡോക്യുമെൻ്റേഷൻ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Access
ml: പ്രവേശനം

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
