Views Google News (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Documentation
nl: Documentatie

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Access
nl: Toegang

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Location
nl: Locatie

en: Language code
nl: Taalcode

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Publication date
nl: Publicatiedatum
