Views Google News (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Name
pt: Nome

en: Access
pt: Acesso

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Location
pt: Localização

en: Language code
pt: Código de idioma

en: About
pt: Sobre
