Views Google News (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: Access
ro: Acces

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Location
ro: Locația

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
