Views Google News (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Documentation
ru: Документация

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: Access
ru: Доступ

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Location
ru: Место

en: Language code
ru: Код языка

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: News keywords field
ru: Поле ключевых слов новости
