Views Google News (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Documentation
ta: ஆவணங்கள்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Access
ta: அணுகு

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Location
ta: இடம்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: About
ta: பற்றி
