Views Google News (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Access
tr: Erişim

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Location
tr: Konum

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
