Views Google News (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Location
ug: ئورنى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
