Views Google News (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
