Views Google News (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
