Views Google News (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Location
ku: شوێن

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
