Views Google News (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Access
mn: Хандалт

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Location
mn: Байрлал

en: Language code
mn: Хэлний код
