Views Google News (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Access
pl: Dostęp

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Location
pl: Położenie

en: Language code
pl: Kod języka

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Publication date
pl: Data publikacji
