Views Google News (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
