Views Google News (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Access
az: İcazə

en: Keywords
az: Açar söz

en: Location
az: Məkan

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında
