Views Google News (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
