Views Group Action (3.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Displays rows one after another.
ca: Mostra les files una darrera l'altra.

en: Displays rows in a grid.
ca: Mostra les files en una graella.

en: Displays rows in a table.
ca: Mostra les files en una taula.

en: Displays rows as HTML list.
ca: Mostra les files com un llistat HTML.
