Views Group Action (3.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Views
fr: Vues

en: Displays rows one after another.
fr: Afficher les lignes les unes après les autres.

en: Displays rows in a grid.
fr: Affiche les lignes dans une grille.

en: Displays rows in a table.
fr: Afficher les lignes dans un tableau.

en: Displays rows as HTML list.
fr: Afficher les lignes sous forme de liste HTML.
