Views Group Action (3.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays rows as HTML list.
nl: Geeft rijen weer als HTML-lijst.
