Views Group Action (3.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Views
oc: Vistas

en: Displays rows one after another.
oc: Afichar las linhas las unas aprèp las autras.

en: Displays rows in a grid.
oc: Aficha las linhas dins una grille.

en: Displays rows in a table.
oc: Afichar las linhas dins un tablèu.
