Views Group Action (3.1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: Displays rows one after another.
fi: Näyttää rivit toistensa jälkeen.

en: Displays rows in a grid.
fi: Näyttää rivit ruudukkomuodossa.

en: Displays rows in a table.
fi: Näyttää rivit taulukkomuodossa.

en: Displays rows as HTML list.
fi: Näyttää rivit HTML listana.
