Views Group Action (3.1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Views
hu: Nézetek

en: Displays rows one after another.
hu: Sorok megjelenítése egymás után.

en: Displays rows in a grid.
hu: Sorok megjelenítése rácsban.

en: Displays rows in a table.
hu: Sorok megjelenítése táblázatban.

en: Displays rows as HTML list.
hu: Sorok megjelenése listaként HTML-ben.

en: Displays rows in a Bootstrap Grid layout
hu: A sorokat egy Bootstrap rács elrendezésben jeleníti meg

en: Displays rows in a Bootstrap List Group.
hu: A sorokat egy Bootstrap listacsoportban jeleníti meg.
