Views Group Action (3.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Views
pt: Visualizações

en: Displays rows one after another.
pt: Mostra linhas uma após a outra.

en: Displays rows in a grid.
pt: Mostra linhas numa grelha.

en: Displays rows in a table.
pt: Mostra linhas numa tabela.

en: Displays rows as HTML list.
pt: Mostra linhas como uma lista de HTML.
