Views Group Action (3.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Views
tr: Görünümler

en: Displays rows one after another.
tr: Satırları birbiri ardısıra gösterir.

en: Displays rows in a grid.
tr: Satırları ızgara şeklinde gösterir.

en: Displays rows in a table.
tr: Satırları bir tablo içinde gösterir.

en: Displays rows as HTML list.
tr: Satırları HTML listesi olarak görüntüler.
