Views Group Action (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Views
id: View

en: Displays rows one after another.
id: Tampilkan baris pertama setelah lainnya.

en: Displays rows in a grid.
id: Tampilkan baris di dalam grid.

en: Displays rows in a table.
id: Menampilkan baris - baris pada sebuah tabel.

en: Displays rows as HTML list.
id: Tampilkan baris sebagai daftar HTML.
