Views Group Action (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Displays rows one after another.
pt: Exibe uma linha após a outra.

en: Displays rows in a grid.
pt: Exibe os resultados em uma grade.

en: Displays rows in a table.
pt: Exibe as linhas em uma tabela.

en: Displays rows as HTML list.
pt: Exibe linhas como lista HTML.
